سفارش تبلیغ
صبا ویژن
مرکز تخصصی تعمیرات سخت افزار ایران

 تعمیرات دستگاه کپی ریکو با تکیه بر تخصص ، مهارت ، تجربه ، دانش و خلاقیت کارشناسان فنی و مهندسان انجام می گردد . نمایندگی ریکو در زمنیه ی فعالیتی خود به سطح مطلوبی از ارائه ی خدمات دست پیدا کرده است . باسابقه ترین و حرفه ای ترین تعمیرکاران تایید شده از سوی مراکز معتبر علمی به عیب یابی و رفع ایراد دستگاه کاربران مبادرت می ورزند . مرکز تعمیرات کپی ریکو به عنوان برگزیده ی بیساری از مراجع و نهادهای ذیربط دارای کلیه ی مجوزهای رسمی مورد نیاز برای فعالیت در حوزه ی تعمیر ماشین های اداری می باشد . در حال حاضر نمایندگی کپی با توجه به استقبال چشمگیر کاربران و مشتریان یکی از موفق ترین مراکز تعمیر می باشد .


کادر فنی تعمیرات دستگاه کپی ریکو با حضور در دوره های آموزشی بین المللی صاحب دانشی به روز و مدارک معتبر گشته اند .  مرکز تعمیرات کپی ریکو تکنسین ها و پرسنل خود را پس از بررسی و پشت سر گذاشتن آزمون های متعدد علمی و نظری برگزیده است . به همین دلیل مهندسین و کارشناسان این مرکز قادر به ارائه ی خدمات باکیفیت مطابق با استانداردهای جهانی هستند . ترمیم و ریکاوری دستگاه کپی از دو طریق در نمایندگی رسمی ریکو انجام می گردد : سرویس در مرکز و سرویس در محل . چنانچه مایل هستید از خدمات سرویس در مرکز استفاده نمایید باید به واحد مرتبط مراجعه کنید ( به دلیل مجزا بودن واحدهای تعمیر ) .

ما یک پیشنهاد ویژه برای آن دسته از کاربرانی داریم که برای عیب یابی و رفع ایراد پیش آمده در دستگاه خود وقت زیادی ندارند . در این روش ( سرویس در محل ) تکنسین های ما در زمان و مکانی که از سوی شما تعیین می گردد حضور پیدا کرده و تعمیرات لازم را با نظارت شما انجام خواهند داد . درحقیقت گسترش روزافزون ماشین های اداری و افزایش نیاز کاربران برای تعمیر ما را بر ان داشت تیمی حرفه ای در زمینه ی تعمیرات تشکیل دهیم .

 

مشخصات مرکز تعمیرات کپی ریکو

 

 

مرکز تعمیرات کپی ریکو با بکارگیری دو عنصر تجهیزات پیشرفته و کارشناسان فنی مجرب به ارائه ی تمامی خدمات تعمیر به کاربران ماشین های اداری مبادرت می ورزد . کادر فنی این مرکز با شرکت در آزمون های متعدد علمی صاحب دانشی به روز می باشند . از این رو کاربران پس از دریافت خدمات تعمیر از نمایندگی ریکو شاهد افزایش کارایی ستگاه خود می باشند . لازم به ذکر است ، کادر حرفه ای مرکز تعمیرات کپی ریکو پس از اتمام پروسه ی تعمیر به انجام پاره ای تنظیمات و غبارروبی بخش های داخلی دستگاه می پردازند . همین امر موجب می گردد دستگاه پس از ریکاوری همانند روز اول کار کند .

تمامی تعمیرات در این مرکز براساس استانداردهای جهانی و اصول تعریف شده انجام می گیرد . نمایندگی ریکو با در دست داشتن مدرن ترین و پیشرفته ترین تجهیزات دنیا زیرنظر مجرب ترین کارشناسان به فعالیت می پردازد . مشتری مداری و احترام به حقوق مشتریان دو اصل عمده در این مرکز می باشد .  شما عزیزان می توانید با کلیک روی لینک مشخصات مرکز تعمیرات کپی ریکو ، اطلاعت مفیدی در این حیطه به دست آورید .

 

واحدهای تعمیرات کپی

واحدهای تعمیرات کپی  به صورت کارگاه های تعمیر مجزا طراحی شده است . همانطور که مستحضر هستید دلیل ایرادات پیش آمده در دستگاه کپی می تواند یکی از این دو مورد باشد : ایرادات سخت افزاری و ایرادات نرم افزاری . از این رو مرکز تعمیرات کپی ریکو در پارت های تعمیر تفکیک شده ای به ارائه ی خدمات ترمیم می پردازد . تکنسین های نمایندگی کپی با تسلط و تکیه بر تجربه ، مهارت ، خلاقیت و دانش خود و با بکارگیری جدیدترین تجهیزات تمامی تعمیرات دستگاه کپی را به مشتریان محترم ارائه می نماید . لازم به ذکر است ، کارشناسان  مرکز تعمیرات کپی ریکو درصورت لزوم به تعویض قطعه حتما از قطعه ی جایگزین اورجینال استفاده می نمایند .

دستگاه فتوکپی که نام دیگرش دستگاه کپی یا چاپ است ؛ ماشینی است که کاغذ عمل رونوشت یا نسخه برداری را از اسناد یا عکس ها بطور سریع و ارزان انجام توسط آن انجام می دهد. بیشتر فتوکپی ها از فناوری استفاده می کنند که زیراکس نامیده شده است و فرآیند خشک با استفاده از گرما انجام می شود. کپی ها می توانند همچنین از فناوری هایی نظیر کارتریج جوهرافشان استفاده کنند . زیراکس برای کپی اداری استاندارد است . دستگاه های اداری کپی برای کپی برداری توسط زیراکس در سال 1959 معرفی شدند.

فتوکپی بطور وسیعی در کسب و کار، آموزش و اداری به کار می روند. بسیاری از پیش بینی ها حاکی از آن است که دستگاههای کپی به تدریج منسوخ شده اند چون اسناد دیجیتالی افزایش می یابند . چنانچه شما عزیزان مایل به دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه ی دیگر واحدهای تعمیرات کپی هستید ، می توانید به لینک مربوط مراجعه و وارد صفحه ی مرتبط با محصول موردنظر گردید .

خدمات واحد تعمیرات کپی ریکو

 • تعمیر و تعویض ایمیجینک یونیت
 • حل مشکل قطعات قسمت موتور اصلی
 • رفع ایراد انواع آی سی
 • تعمیرات انواع چیپ دستگاه کپی
 • ریکاوری ترانزیستور
 • تعمیر و بازیابی خازن
 • رفع ایراد ماس فت
 • حل مشکل فت
 • ترمیم و بازسازی انواع سلف دستگاه کپی
 • تعمیرات دیود
 • تعمیر و بازیابی قطعات فیوزینگ
 • رفع ایراد قطعات تونر هاپر
 • ترمیم قطعات قسمت درایو دستگاه و موتور اصلی
 • تنظیمات دستگاه و تعمیر بردهای الکترونیکی
 • تعمیرات قطعات اسکنر دستگاه
 • تعمیر کپی سیاه سفید
 • تعمیرات کپی رنگی
 • ریکاوری بخش های مختلف دستگاه کپی
 • رفع ایراد قطعات کاست و بای پس
 • تمیزکاری و سرویس دستگاه کپی
 • تمیز کردن آیینه های دستگاه کپی

 

 

اخبار کپی ریکو و دیگر اخبار ماشین های اداری

مرکز تعمیرات کپی ریکو با ارائه ی بخش اخبار کپی ریکو همچنین دیگر اخبار ماشین های اداری سعی دارد اطلاعات تخصصی شما را همواره به روز نگاه دارد . برخی از کارشناسان خبره ی ما در زمینه ی جستجو و ارائه ی جدیدترین اخبار تولیدات ریکو فعالیت می کنند . لازم به ذکر است ، این اخبار پس از گردآوری بررسی و ویرایش شده سپس در دسترس کاربران قرار می گیرند . در ضمن در این بخش به ارائه ی اخباری در زمینه ی تعمیرات کپی ریکو نیز همت گماشته ایم . خاطرنشان می سازیم منابع این خبرها کاملا مورد تایید و موثق می باشند . از این رو شما عزیزان می توانید با آرامش خاطر به مطالعه بپردازید .

کمپانی ریکو یک شرکت چندملیتی الکترونیکی و تصویربرداری ژاپنی می‌ باشد . این شرکت توسط انیسیتوی ریکن در تاریخ 6 فوریه سال 1936 تاسیس شد. دفتر مرکزی شرکت ریکو، در ساختمان ریکو واقع در منطقه چوئو، توکیو مستقر می‌باشد . کمپانی ریکو، تولید کننده انواع محصولات الکترونیکی است، که در درجه اول به تولید انواع دوربین و تجهیزات اداری؛ از قبیل: پرینترها دستگاه‌های فتوکپی و دورنگارها می‌ پردازد . با کلیک روی لینک اخبار کپی ریکو و دیگر اخبار ماشین های اداری ، می توانید وارد بخش مذکور گردید .

 

مقالات دستگاه کپی ریکو و دیگر مقالات ماشین های اداری

کارشناسان خلاق مرکز تعمیرات کپی ریکو ، مقالات دستگاه کپی ریکو همچنین دیگر مقالات ماشین های اداری را گردآوری و ارائه کرده اند . شما عزیزان می توانید با مطالعه ی این بخش نسبت به افزایش سطح علمی خود اقدام نمایید . لازم به ذکر است ، پرسنل آگاه ما مقالاتی با عناوین عمومی و تخصصی تهیه کرده اند . همین امر موجب می گردد تمامی افراد بتوانند از مطالب بخش فوق استفاده نمایند . مرکز تعمیرات کپی ریکو یکی از شرکت های معتبر و باسابقه در زمینه ی تعمیرات تخصصی دستگاه های الکترونیکی تولید شده توسط این کمپانی در ایران است .

این مرکز تاکنون به واسطه ی کادری مجرب و تجهیزات پیشرفته موفقیت های ارزنده ای را به دست آورده است . رسالت مهمی که نمایندگی ریکو دنبال می نماید این است که کاربران بتوانند با صرف هزینه ای که می نمایند بیشترین بهره را ببرند . مرکز تعمیرات کپی ریکو مرکز فوق تخصصی تعمیر با ارائه ی گارانتی می باشد . خاطرنشان می سازیم ، نمایندگی کپی علاوه بر رفع ایراد و ریکاوری دستگاه های الکترونیکی به وارد کردن قطعات اورجینال نیز مبادرت می ورزد . شما عزیزان می توانید با کلیک روی لینک مقالات دستگاه کپی ریکو و دیگر مقالات ماشین های اداری ، مقاله ی موردنظر خود را انتخاب کرده و مطالعه نمایید .

 

انواع دستگاه کپی ریکو و دیگر محصولات

تعمیرکاران مرکز تعمیرات کپی ریکو علاوه بر تعمیر به معرفی انواع دستگاه کپی ریکو همچنین دیگر محصولات تولید شده توسط این کمپانی مبادرت می ورزند . دستگاه کپی هایی که در نمایندگی ریکو تعمیر می گردد عبارت است از : کپی شارپ ، کپی توشیبا ، کپی کانن ، کپی کونیکا مینولتا ، کپی پاناسونیک ، کپی کیوسرا ، کپی سامسونگ و کپی زیراکس . ارائه ی خدمات نرم افزاری و تعمیر فوق تخصصی تمامی قطعات از جمله خدمات ارائه شده در این مرکز می باشد . از مشتریان محترم تقاضا داریم با در نظر گرفتن مزایا و معایب هر شرکت تعمیراتی اقدام به انتخاب مرکزی مورد اطمینان نمایند .

مرکز تعمیرات کپی ریکو با داشتن تیمی خبره و متبحر و با بهره گیری از تکنیک های روز دنیا و استفاده از ابزارآلات درجه یک آماده ی ارائه ی خدمات به مشتریان گرامی می باشد . خاطرنشان می سازیم ریکاوری و ترمیم ماشن های اداری حتما باید در مجهزترین و تخصصی ترین مراکز تعمیر با ارائه ی گارانتی انجام شود . مرکز تعمیرات کپی ریکو در کوتاهترین زمان و با کمترین هزینه ارائه ی خدمت می نماید . با مراجعه به لینک انواع تعمیرات دستگاه کپی ریکو و دیگر محصولات می توانید اطلاعات بیشتری در این زمینه به دست آورید .

نمایندگی کپی

نمایندگی کپی با تکیه بر دو عنصر تجهیزات پیشرفته و کارشناسان مجرب به ارائه ی خدمات تعمیر و فروش دستگاه های دارای برند معتبر اقدام می نماید . این مرکز برای جذب متخصصین و کارشناسان خبره ، تمامی تلاش خود را به کار گرفته است . لازم به ذکر است ، این مرکز به ارائه ی تمامی خدمات مربوط به ریکاوری ماشین های اداری اقدام می نماید .نمایندگی کپی با جذب توانمندترین تعمیرکاران کشور و به کاربردن مدرن ترین تجهیزات روز دنیا ، توانسته بازدهی واحد تعمیرات را به حد مطلوبی از کیفیت برساند . خاطرنشان می سازیم ،  این مرکز کلیه ی خمات تعمیر را به همراه گارانتی به مشتریان محترم ارائه می نماید .

گسترش روز افزون وسایل ارتباطی و افزایش نیاز کاربران برای تعمیر ما رابر آن داشت تیمی تخصصی در عرصه ی تعمیرات تشکیل دهیم . مشتری مداری و احترام به حقوق مشتریان ، دو اصل عمده در نمایندگی کپی می باشد . به ضرس قاطع می گوییم ،  این مرکز با ارائه ی خدمات باکیفیت همواره در امر تعمیرات پیشرو بوده است . هزینه ی دریافتی از مشتریان در نمایندگی کپی مطابق با نرخنامه ی مصوب اتحادیه می باشد .


نوشته شده در یکشنبه 97/12/12ساعت 1:55 عصر توسط کپی ماشینری نظرات ( ) |

<   <<   6   7   8   9   10   >>   >